Vysoká kvalita zaručena u všech krmiv

Řada ATLETIC DOG se zrodila na základě snahy o vyvinutí vysoce kvalitních krmiv, a to díky skutečné lásce ke psům a jejich sportovním a pracovním aktivitám. Tato vášeň nám umožnila získat znalosti a zkušenosti nezbytné pro vyvinutí nových výrobků a rozšíření sortimentu o krmivo určené pro udržení váhy. Díky pozornému a vyváženému výběru ingrediencí a použití vysoce kvalitních základních surovin zpracovaných za studena, jsou výrobky řady ATLETIC DOG vhodné pro všechny psy, ať už se jedná o psy, kteří vedou velmi aktivní život a je od nich očekávána vysoká výdrž a výkonnost, nebo o méně aktivní psy, kteří vyžadují krmivo speciálně vyvinuté pro udržení váhy.

Atletic Dog především pro zdraví Vašich psů

Během speciálního výrobního procesu s kontrolovanou teplotou nedochází k narušení organoleptických vlastností použitých základních surovin, což je velmi důležité pro zaručení denního přísunu všech obsažených účinných látek a pro zamezení snížení nutričních hodnot. Ať už se jedná o krmivo pro štěňata Puppy, krmivo pro aktivní psy Alta energia nebo o krmiva pro udržení optimální váhy, hlavním cílem řady ATLETIC DOG je pomáhat udržovat psy po celý život v dobrém zdravotním stavu.

1. Aktivní psi (sportovci)

Řada Alta energia, společně s výrobky Plus Cavallo a Plus Pesce, jsou určeny pro psy, u kterých je vyžadována vysoká výdrž a výkonnost.

2. Méně aktivní psi, dieta

Výrobky Atletic Dog Light, Forma, Mantenimento al Cavallo, Mantenimento al Pesce, Lamb & Rice a Cervo e Patate  naopak nabízejí možnost bohatého výběru dietních režimů pro udržení ideální váhy a uspokojení potřeb méně aktivních psů, nebo psů, kteří mají problém strávit určitý druh stravy a vyžadují speciální druh krmiva.