Všeobecné obchodní podmínky

Identifikační údaje firmy

Pešicová Petra
Zálešná IV 6694
760 01 Zlín
IČ: 88193926
DIČ: CZ7355043740

Bankovní spojení ČR

Fio banka, a.s.
2301419437/2010
IBAN:CZ1820100000002301419437
SWIFT/BIC:FIONCZPPXXX

 

Obchodní podmínky

 1. Zasláním objednávky kupující potvrzuje, že se seznámil s reklamačním řádem a obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.
 2. Objednávka je potvrzením kupní smlouvy, která vzniká v době převzetí objednaného zboží kupujícím.
 3. Místem doručení zboží je adresa doručení uvedená kupujícím v objednávkovém formuláři nebo prodejna při osobním odběru.
 4. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího po jeho převzetí a zaplacení.
 5. Vyplněním objednávkového formuláře dává kupující prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech.

Prohlášení o ochraně osobních údajů

 1. Prohlašujeme, že žádné informace, které jsme od Vás obdrželi nepředáme třetí osobě.
 2. Vaši internetovou adresu neposkytneme třetím osobám k marketingovým účelům.
 3. V případě zájmu o zrušení Vaší registrace a výmaz Vašich dat z naší databáze nás prosím kontaktujte na naší e-mailové adreseinfo@atleticdog.cz.

Platební podmínky, dodací lhůty, doprava

Platba za zboží je možná těmito způsoby:
1. Dobírka - platba v hotovosti při převzetí zásilky od dopravce nebo pošty
2. Zálohovou fakturou - platba bankovním převodem z jakéhokoliv účtu na základě Zálohové faktury, kterou Vám po provedení objednávky zašleme na Váš kontaktní email. Objednávka nebude vyřízena dříve, než bude platba připsána na náš účet

Doprava zboží:
České pošta „Balík do ruky“
 - Adresát si může upravit čas nebo způsob doručení. Možnost garantovaného času dodání do 10./12./14. hodiny nebo v sobotu. Adresáta je informován o doručování balíku SMS nebo e-mailem již v den podání.

České pošta „Balík na poštu“ - odesílatel nebo adresát si volí poštu, na které bude balík připraven k vyzvednutí.  Garance možnosti vyzvednutí na zvolené poště již následující pracovní den.  Avizování je nedílnou součástí služby.

Zboží je expedováno do 2 pracovních dnů, pokud je skladem. V případě že zboží na skladě není, je informován zákazník emailem o předběžném termínu dodávky (cca týden).

Zboží je možné vyzvednout si osobně u obchodního zástupce po vzájemné domluvě.

Pozn.: Vaši objednávku odešleme prostřednictvím České pošty. Pokud máte zájem o dopravu jiným přepravcem, kontaktujte nás a přizpůsobíme dopravu Vašim požadavkům.

Odstoupení od smlouvy, reklamace

Odstoupení od smlouvy ze strany zákazníka je možné v těchto případech:

 1. Podle občanského zákoníku č.367/2000 má kupující má právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží v původním obalu doručit zpět v uvedené lhůtě. Po obdržení vráceného zboží prodávající obratem zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem. Vrácená částka se bude rovnat ceně zboží po odečtení dopravy. Zboží se nevrací na dobírku. Takto zasílané zboží se nepřijímá a vrací se zpět odesílateli.
 2. Pokud zboží nebude vyexpedováno do 14 dnů od objednání, má zákazník právo stornovat objednávku, pokud již provedl platbu zálohovou fakturou mu budou peníze vráceny zpět v plné výši objednávky.

Prodávající si vyhrazuje právo zrušení celé objednávky nebo její části v případě, že se zboží přestalo vyrábět, změnila se cena dodavatele, vystavená cena byla chybná.

Kontrola dodávky

 1. Obsah dodávky je kupující povinnen zkontrolovat již při převzetí balíku od dopravce (pošty) za přítomnosti doručovatele nebo při prodeji v provozovně. Pokud je shledána závada (obsah dodávky není kompletní, zboží poškozeno přepravou atd.), adresát zásilku nesmí převzít a reklamuje zasílku přímo u dopravce (pošty). Dopravce (pošta) následně sepíše s adresátem protokol o shledané závadě a zásilka bude doručena zpět odesílateli. Skutečnost o shledané závadě při doručení a sepsání protokolu nám prosím neprodleně oznamte a dohodneme se na dalším postupu, např. novém zaslání zboží. Na pozdější reklamaci závady (poškození zboží při přepravě, chybějící zboží v balíku apod.) zjištěné až mimo přítomnost doručovatele, není možno brát ohledl.

Právo prodávajícího a kupujícího

 1. Dodavatel má právo podle povahy objednaných věcí kupujícího vyzvat k osobní prohlídce a osobnímu odběru zboží (vztahuje se hlavně na finančně náročnější zboží, nebo náročnější z hlediska objemu) V těchto případech bude kupující kontaktován a bude s ním dohodnut další postup. Pokud kupující již uhradil kupní cenu, bude mu tato částka převedena zpět, pokud se nedomluví jinak.
 2. Prodávající si vyhrazuje právo změny cen. Je-li cena stejná nebo nižší než na objednávce, kupující není kontakován a zboží je mu dodáno za cenu v objednávce. V opačném případě prodávající kontaktuje kupujícího a sdělí mu nové ceny. Kupující při takto upravených cenách má právo objednávku stornovat.

Závěrečná ustanovení

Odesláním objednávky kupující akceptuje veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky.

Tyto všeobecné obchodní podmínky nabývají platnosti od 16. listopadu 2011.

Pro další informace jsme vám k dispozici na následujích kontaktech