Seznam produktů značky Atletic Dog

Společnost Necon Pet food byla založena v roce 2005 rodinou Conforti, která má více než třicetileté zkušenosti v oblasti výroby krmiv pro psy. Takto se zrodila řada Atletic Dog, původně navržená pro uspokojení zvláštních požadavků na krmivo určené pro sportovní a pracovní psy.

Zkušenosti získané v oblasti sportovní kynologie a dokonalá znalost potřeb sportovních psů umožnila vyvinout i další výrobky řady Atletic Dog a rozšířit tak nabízený sortiment až na úroveň dnešního katalogu. V současnosti jsme schopni nabídnout našim zákazníkům rozsáhlý sortiment krmiv vyvinutých dle konkrétních požadavků na výživu psů, ať už se jedná o sportovní či pracovní psy, kteří vedou velmi aktivní život, o méně aktivní psy, kteří tráví většinu času na křesle, nebo o citlivé a náročné psy, kteří pro svou výživu potřebují speciálně upravené krmivo.

Zvláštní pozornost je věnována především základním surovinám, zpracování a úpravě pro zachování nutričních hodnot krmiva, vyhledávání nových technologií a neustálému výzkumu. Právě díky tomu jsou výrobky řady Atletic Dog ideálním řešením pro každého, kdo chce svým čtyřnohým miláčkům dopřát jen to nejlepší krmivo.

atltic dog ilustrační foto

Existuje 12 produktů.

Zobrazení 1-12 z 12 položek