NECON Pet food

Seznam produktů značky NECON Pet Food

Společnost Necon Pet Food, která byla založena v roce 2005, usiluje o výzkum a vývoj kvalitních krmiv pro psy.

V návaznosti na úspěch získaný prostřednictvím řady produktů Atletic Dog, zejména pokud jde o sportovní psy, jsme - ve spolupráci s veterinárními odborníky na výživu - usilovali o vývoj nových sortimentů špičkových potravinových výrobků formulovaných podle tří zásad:

 

  1. jednoduchý recept
  2. vysoká kvalita surovin
  3. naše charakteristické rysy dvojitého zpracování s studeným finišováním, které kombinuje ruční kvalitní péči s technologickou inovací

Jednoduchý recept

Především jsme se rozhodli, že se v Neconu nebudou používat nepotravinářské nebo nefunkční složky.
Co to znamená?
Naše produkty neobsahují ani potravinářské barvy ani chemické předkrmy. Kromě toho při výběru ingrediencí jsme inspirovali přírodu, která nás vede svou jednoduchostí. Naše recepty obsahují jen velmi málo, ale nejkvalitnější přísady, které dokáží plně uspokojit výživové potřeby psů.

Naše jediné tajemství spočívá v naší touze plně odhalit obsah našich produktů, abyste mohli vidět, že to vyžaduje jednoduché a přirozené věci, které dávají život něčemu mimořádnému.

Kvalita surovin

Pečlivě vybraní dodavatelé, špičková kvalita zpracovávaných surovin se zkušenostmi a vášní. Zpracovává se v našem výrobním závodě metodami zaměřenými na ochranu nutričních hodnot.

Dvojité zpracování za studena

Exklusivní výrobní proces, který jsme si představili - u společnosti Necon Pet Food - nám umožňuje neustále sledovat vývoj výroby výrobku díky stálé přítomnosti našich operátorů po celý výrobní cyklus. Naučili jsme se selektivně zpracovávat přísady tak, že je podrobíme diverzifikovaným tepelným a výrobním úpravám:

Škrob a uhlohydráty se přeměňují při teplotách, které mají za cíl optimalizovat želatinuci a trávení škrobu. Bílkoviny a tuky se zpracovávají při nižší teplotě, aby se zabránilo poškození snížení biologické dostupnosti živin, ke které by došlo při vaření při vysokých teplotách.

Se špičkovými profesionály na veterinární výživu vytváříme NEJKVALITNĚŠJŠÍ KRMIVO PRO PSY NA TRHU.

NECON Pet food

Existuje 8 produktů.

Zobrazení 1-8 z 8 položek

Aktivní filtry