Atletic dog

Seznam produktů značky Atletic Dog

Společnost Necon Pet food byla založena v roce 2005 rodinou Conforti, která má více než třicetileté zkušenosti v oblasti výroby krmiv pro psy. Takto se zrodila řada Atletic Dog, původně navržená pro uspokojení zvláštních požadavků na krmivo určené pro sportovní a pracovní psy.

Zkušenosti získané v oblasti sportovní kynologie a dokonalá znalost potřeb sportovních psů umožnila vyvinout i další výrobky řady Atletic Dog a rozšířit tak nabízený sortiment až na úroveň dnešního katalogu. V současnosti jsme schopni nabídnout našim zákazníkům rozsáhlý sortiment krmiv vyvinutých dle konkrétních požadavků na výživu psů, ať už se jedná o sportovní či pracovní psy, kteří vedou velmi aktivní život, o méně aktivní psy, kteří tráví většinu času na křesle, nebo o citlivé a náročné psy, kteří pro svou výživu potřebují speciálně upravené krmivo.

Zvláštní pozornost je věnována především základním surovinám, zpracování a úpravě pro zachování nutričních hodnot krmiva, vyhledávání nových technologií a neustálému výzkumu. Právě díky tomu jsou výrobky řady Atletic Dog ideálním řešením pro každého, kdo chce svým čtyřnohým miláčkům dopřát jen to nejlepší krmivo.

Atletic dog

Existuje 11 produktů.

Zobrazení 1-11 z 11 položek

Aktivní filtry